Ücretsiz PDF Kitap Sitemize Hoşgeldiniz.


Tüm kitaplarımızı ücretsiz olarak okuyabilir ve indirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Telifsiz kitap ne anlama geliyor?

Bir kitabın telifsiz olabilmesi için yazarın ölümünün üzerinden 70 yıl geçmesi gerekmetedir. Telif hakkı yazarın yada yayıncı kuruluşun izni olmadan kitabın basım yada dağıtım yapılmasını engeller.

Reklamı nasıl geçebilirim?

Kitabın Pdf veya Epub bağlantısına tıkladıktan sonra herhangi bir süre beklemeden yada saçma Pop-up reklamlar çıkmadan sadece aşağıya kaydırarak Continue basamanız yeterlidir.

Pdf ve Epub arasındaki fark nedir?

Pdf olarak indirmek ve görüntülemek isterseniz kitabın orjinal hali nasıl ise o şekilde görüntüleyebilirsiniz. Yani kitabın çıktısını alıp birebir kağıda temas olarak okumak isterseniz Pdf formatında indirebilirsiniz.

Epub formatı ise okuyucuya daha fazla özelleştirme imkanı verir yazı boyutları ,farklı ekranlarda farklı çözünürlükte görüntülemeler sunabilir. Yani kitabı Elektronik ortamda okumak isterseniz bu formatı size önerebiliriz.

Neden reklam var?

Sitemizin barınma ve alan ismi gibi ücretlerinin ödenmesi için ve sitemizin hizmete devam etmesi için kitaplara ulaşmadan önce sadece bir reklam bağlantısını geçmeniz gerekiyor. Tıkladığınız bağlantılarda saçma Pop-up reklamlar bulunmuyor.

Kitapları nasıl indirebilirim?

Kitapları nasıl indirebileceğiniz için detaylı bilgiye Nasıl İndirilir? Sekmesinden ulaşabilirsiniz.